Oferta pracy

Analityk Biznesowo - Systemowy

NATEK POLANDO firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NATEK POLAND

Twarda 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CRM

  • UML

  • BPMN

  • SQL

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • REST

  • SOAP

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych i technologicznych

  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Współpraca z klientem wewnętrznym, analitykami systemowymi oraz zespołami projektowymi

  • Analiza projektów biznesowych pod kątem wykonalności

  • Kooperacja ze specjalistami oraz menedżerami w celu zaprojektowania najlepszych rozwiązań, ze specjalnym uwzględnieniem systemu CRM

Nasze wymagania

• 3+ lat doświadczenia na stanowisku analityka oraz udział w projektach z obszaru IT (najchętniej z systemami CRM)

• Znajomość

- UML i BPMN oraz narzędzi modelowania (np. Enterprise Architect)

- metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań oraz procesów biznesowych

- języka SQL oraz bazy Oracle, PostgreSQL i zagadnień integracyjne (w szczególności REST, JSON, SOAP, XML, XSD)

- metodyki SCRUM

- narzędzi : JIRA i Confluence

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w branżach: bankowa, finansowa i ubezpieczeniowa

To oferujemy

  • Rozwój Twojej kariery zawodowej poprzez dopasowanie umiejętności i planów do odpowiednich projektów

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności

  • Dla kontraktorów (B2B): możliwość dopisania równowartości 23 dni serwisu na 12 miesięcy współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

NATEK jest wiodącym dostawcą usług outsourcingu i konsultingu IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma została założona w 2004 roku w Czechach. NATEK stworzył globalną organizację w Europie Środkowej w celu rozwijania długoterminowych relacji partnerskich z prestiżowymi międzynarodowymi firmami poprzez świadczenie pełnego zakresu usług, takich jak usługi profesjonalne, Nearshoring i usługi platformowe.

Zatrudniając obecnie ponad 400 pracowników, NATEK świadczy usługi w następujących krajach: Bułgaria, Czechy, Polska, Rumunia i Słowacja. Mając na celu zatrudnienie w ciągu roku ponad 200 specjalistów IT, NATEK staje się w ten jedną z najbardziej poszukiwanych firm specjalizujących się w outsourcingu IT w Europie Środkowej i Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy