Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

LUX MED Sp. z o.o.

  • Postępu 21C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21C

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • SQL

  • Narzędzia modelowania analitycznego

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz systemowych i biznesowych w dużych projektach wdrożeniowych.

  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów.

  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych.

  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej.

  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań.

  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w analizie biznesowej i systemowej.

  • Doświadczenie pracy w branży medycznej, ubezpieczeniowej.

  • Znajomość notacji UML, BPMN.

  • Znajomość SQL.

  • Znajomość narzędzi modelowania analitycznego.

  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Wysokie zdolności komunikacyjnie.

  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV i opcjonalnie wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Decyzja i przekazanie informacji zwrotnej

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie wdrażają i utrzymują wiele rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Pracujemy w ponad 20 zgranych zespołach scrumowych, w których zwinnie tworzymy oprogramowanie, ściśle współpracując z Product Ownerami.

Posiadamy dedykowany zespół wspierający automatyzację i standaryzację procesów wytwórczych. Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Przewiń do profilu firmy