Oferta pracy

Analityk biznesowo-systemowy

mFinanse S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie wymagań biznesowych i istniejących procesów biznesowych,

  • współtworzenie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z dostawcami oprogramowania,

  • sporządzanie dokumentacji wew. organizacji,

  • wsparcie zespołów biznesowych w zakresie prowadzenia testów,

  • analizowanie wymagań i problemów użytkowników systemu,

  • opracowywanie, analizowanie i wdrażanie planów produkcji oprogramowania,

  • kontrolowanie realizacji poszczególnych etapów projektów z wykorzystaniem metodyk zwinnych np. Agile

  • nadzorowanie realizacji działań związanych z zapewnieniem jakości w ramach projektów,

  • identyfikowanie potrzeb biznesowych organizacji i prowadzenie negocjacji związanych z zakresem realizacji projektu,

  • przygotowywanie raportów z realizacji projektu i nadzorowanie tworzonej dokumentacji,

  • koordynowanie projektów zamawianych u dostawców zewnętrznych,

  • raportowanie i kontrola budżetów IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach

  • atrakcyjny system prowizyjny

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w zmniejszonym wymiarze godzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi