Analityk Biznesowo-Systemowy

Poczta Polska Usługi CyfroweO firmie

10 00014 000 brutto / mies.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe

Rodziny Hiszpańskich 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych na potrzeby tworzenia lub rozbudowy systemów IT;

  • Modelowanie procesów biznesowych w notacjach BPMN, UML;

  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków użycia i scenariuszy przypadków użycia;

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej / technicznej;

  • Udział w spotkaniach z biznesem i/lub Klientem zewnętrznym;

  • Samodzielna realizacja projektów.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego i/lub systemowego;

  • Praktycznej znajomości notacji BPMN, UML;

  • Umiejętności przeprowadzania analizy wymagań biznesowych / systemowych, w tym prowadzenia warsztatów analitycznych;

  • Znajomości narzędzi Jira, Confluence, Enterprise Architect;

  • Umiejętności tworzenia specyfikacji i dokumentacji;

  • Umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, komunikatywności;

  • Samodzielności w realizacji zadań.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Umowę o pracę / umowa B2B;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Karta MultiSport plus;

  • Pakiet medyczny Medicover;

  • Szatnia rowerowa;

  • No dress code.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe (PPUC) to nowoczesna spółka technologiczna z Grupy Poczty Polskiej, wspierająca Pocztę w transformacji, procesie e-substytucji oraz w rozwoju produktów i usług cyfrowych.

Funkcjonujemy na rynku pod znaną marką Envelo.

Działamy w branży IT. Naszym zadaniem jest rozwój usług cyfrowych i komunikacji cyfrowej, jak również wspieranie transformacji tradycyjnych usług pocztowych. Z naszych rozwiązań korzystają miliony użytkowników w całej Polsce. Tworzymy unikalne systemy i produkty oraz aplikacje mobilne.

Przewiń do profilu firmy