Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Craftware Sp. z o.o.

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności

  • prowadzenie warsztatów z klientami

  • rozwijanie systemów in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych

  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)

  • ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych

  • znajomość UML lub BPMN

  • umiejętność pisania user stories

  • doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych

  • wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

  • samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów integracyjnych

  • doświadczenie w projektach RPA

  • doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • możliwość pracy w 100% zdalnej

  • ciekawe, międzynarodowe projekty

  • elastyczne godziny pracy

  • różne formy współpracy

  • możliwości rozwoju kompetencji podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • dostęp do materiałów merytorycznych (dobrze wyposażona biblioteka)

  • zwrot kosztów zdanych certyfikatów zawodowych

  • wsparcie mentora

  • benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, język angielski z native speakerami)

  • świetną atmosferę pracy

  • swobodny dress code

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie zewnętrznego psychologa

  • dofinansowanie coworkingu