Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo-Systemowy

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Craftware Sp. z o.o.

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
  • prowadzenie warsztatów z klientami
  • rozwijanie systemów in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych
  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)
  • ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
  • znajomość UML lub BPMN
  • umiejętność pisania user stories
  • doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów integracyjnych
  • doświadczenie w projektach RPA
  • doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • możliwość pracy w 100% zdalnej
  • ciekawe, międzynarodowe projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • różne formy współpracy
  • możliwości rozwoju kompetencji podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dostęp do materiałów merytorycznych (dobrze wyposażona biblioteka)
  • zwrot kosztów zdanych certyfikatów zawodowych
  • wsparcie mentora
  • benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, język angielski z native speakerami)
  • świetną atmosferę pracy
  • swobodny dress code

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • wsparcie zewnętrznego psychologa
  • dofinansowanie coworkingu

Analityk Biznesowo-Systemowy, Wołoska 22, Mokotów, Warszawa