Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowo-systemowy

S&T Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

S&T Poland Sp. z o.o.

Aleja Zjednoczenia 36

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Enterprise Architect

  • UML

  • BPMN

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie systemów IT,
  • zbieranie potrzeb i wymagań funkcjonalnych od Klienta,
  • przeprowadzanie analiz aplikacji i jej działania,
  • udzielania wsparcia analitycznego innym członkom zespołu,
  • testowanie zmian.

Nasze wymagania

  • umiejętność znajdowania rozwiązań,
  • proaktywność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B).
  • Możliwość ciągłego rozwoju związaną ze zmieniającymi się potrzebami klientów.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Lekcje języka angielskiego online z native speakerami i polskimi lektorami.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z managerem zarządzającym PM-ami

2

zatrudnienie w S&T

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W dziale SWD realizujemy projekty z obszaru e-zdrowia. Naszym celem jest rozwój oprogramowania powszechny dostęp do elektroniczynch usług medycznych. To dzięki nam na portalu pacjent.gov.pl możesz obejrzeć swoje e-recepty i e-skierownia.

Kogo poszukujemy?

Do naszego zgranego zespołu poszukujemy analityka, który będzie razem z nami realizował projekt w metodyce SCRUM dotyczący informatyzacji polskiej służby zdrowia (e-zdrowie).

Dlaczego powinieneś do nas aplikować?

Będziesz uczestniczył w ciekawym projekcie o dużym znaczeniu społecznym.

Nasz zespół pracuje ze sobą 3 lata, jest zgrany i doświadczony - będziesz pracował w gronie ekspertów i będziesz miał się od kogo uczyć.

Analityk biznesowo-systemowy, Aleja Zjednoczenia 36, Bielany, Warszawa