Oferta pracy

Analityk Biznesowo – Systemowy

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy projektach rozwojowych i utrzymaniowych systemów Spółki Leasingowej w Grupie Millennium

  • Pozyskiwanie, analizowanie i dokumentowanie potrzeb klienta we współpracy z przedstawicielami działów biznesowych

  • Wypracowywanie i dokumentowanie rozwiązań we współpracy z dostawcą wewnętrznym i zewnętrznym

  • Koordynowanie prac we współpracy z dostawcą zewnętrznym

  • Zapewnianie jakości wdrażanych zmian poprzez przygotowanie, wykonanie i koordynację testów i odbioru oprogramowania

  • Analizowanie, dokumentowanie i modelowanie procesów biznesowych i systemowych

  • Realizowanie projektów mających na celu podnoszenie efektywności operacyjnej poprzez automatyzację procesów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze wytwarzania oprogramowania w roli analityka biznesowego, analityka IT, lub zbliżonej

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole, w szczególności z przedstawicielami jednostek biznesowych i IT

  • Znajomość procesów i metodyk wchodzących w skład Inżynierii Wymagań

  • Znajomość procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania poparta doświadczeniem zawodowym w tym obszarze

  • Znajomość VBA, Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych i hurtowni danych.

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość notacji BPMN

  • Doświadczenie w pracy w instytucji finansowej

  • Doświadczenie w pracy w Scrum lub zbliżonym framework Agile

  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów - SOAP, REST

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną i pakietem socjalnym

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Atrakcyjną lokalizację biura, w sąsiedztwie metra, tuż obok Pola Mokotowskiego

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking dla rowerów

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy