Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Informujemy, że Administratorem danych jest Bit Peak Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cząstkowskiej 32.

Analityk biznesowo-systemowy

BitPeak Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Cząstkowska 32

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Python

  • Scala

  • Azure

  • Jira

  • Confluence

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu tworzącego nowoczesne rozwiązania analityczne dla firm działających w Polsce i na całym świecie. Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz kontakt z najnowszymi technologiami z obszaru DataOps.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym

  • Zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w ramach inicjatyw Business Intelligence

  • Zrozumienie danych oraz procesów biznesowych klienta

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej wymagań, designu czy instrukcji obsługi

  • Weryfikacja dostarczonej wartości przez zespół developerski

  • Dbanie o spójność modelu danych, zgodność z przyjętymi standardami

  • Koordynacja małych i średnich inicjatyw wewnątrz projektu jako lider

  • Aktywny udział w inicjatywach wewnętrznych jak i zewnętrznych by zapewnić wymianę wiedzy oraz stały rozwój swój i członków zespołu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pełnieniu roli Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego w projektach IT bądź Analityka BI

  • Angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2) – preferowany (C1+)

  • Dobra znajomość SQL, zrozumienie specyfiki procesów ETL i baz danych

  • Samodzielność i chęć do brania odpowiedzialności

  • Kreatywność oraz pro aktywność w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

  • Podejście zorientowane na rozwiązywanie problemów i zapewnienie biznesowej wartości

  • Umiejętność przekładania języka biznesu na techniczny i vice versa

  • Umiejętność czytania kodu Python\Scala

  • Podstawowa znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania, przetwarzania oraz prezentacji danych (m.in. Azure Managed Instance, Azure Data Lake, Azure Event Hub, Azure Data Factory, Azure Databricks, PowerBI)

  • Doświadczenie z Jira i Confluence

  • Język francuski

To oferujemy

  • Różnorodność zadań

  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, 100% Azure

  • Fantastyczną atmosferę w zespole pasjonatów IT

  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • brak dress code’u

  • przyjazną atmosferę

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań w obszarach Big Data, Data Science, Machine Learning, Self-Service BI oraz Data Warehousing. Nasze działania koncentrują się w obszarze analizy i przywidywań zachowań klientów (customer journey), silników rekomendacyjnych, zwiększenia sprzedaży, optymalizacji procesów biznesowych, detekcji anomalii oraz świadczenia usług w domenie Data Analytics.

Przewiń do profilu firmy