Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo – Systemowy

Mieszkanie.plO firmie

12 000–18 000
netto (+ VAT) / mies.

Mieszkanie.pl

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie jednostek biznesowych w wypracowaniu najlepszych rozwiązań systemowych
  • Współudział w projektowaniu procesów, produktów
  • Analiza procesów biznesowych pod kątem potencjału optymalizacji i automatyzacji
  • Analiza potrzeb związanych z rozwojem i zmianami w systemach i aplikacjach
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej (specyfikacja funkcjonalna) dotyczących wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym: programiści, testerzy, product owner
  • Udział w testach, w zakresie potwierdzenia prawidłowego wdrożenia zgłoszonych wymagań biznesowych / funkcjonalnych
  • Koordynacja wdrożeń systemowych we współpracy ze wszystkimi interesariuszami

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie przeprowadzenia analizy biznesowej i przygotowywania dokumentacji analitycznej dla projektowych rozwiązań/wprowadzanych zmian
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania i specyfikowania wymagań
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami Agile i doświadczenie pracy w Scrum
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność i zorientowanie na cele
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego
  • Umiejętność sprawnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych (mile widziane z branży nieruchomości, finansowej, ubezpieczeniowej, e-commerce)

  • Znajomość modelowania procesów w BPMN
  • Certyfikat/kursy związane z inżynierią wymagań
  • Certyfikat Green Belt lub wyższy
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)
  • Długofalową współpracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój
  • Opieka zdrowotna (Enel-Med)
  • Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym
  • Pyszną kawę i herbatę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata

Mieszkanie.pl to pierwszy software house specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla branży nieruchomości. Zajmujemy się wdrażaniem technologii PropTech dla konsumentów, firm inwestycyjnych, deweloperów oraz biur nieruchomości. Tworzymy oprogramowanie w środowisku Azure Cloud z wykorzystaniem blockchain, AI. Projekty greenfield, nowe technologie.

Jeśli szukasz wyzwań w nowych technologiach i chcesz się rozwijać poprzez udział w szkoleniach i zdobywanie certyfikatów, prześlij nam swoje CV! Rozpoczynamy nowe projekty: sklep e-commerce, platforma do udzielania kredytów, system CRM dla deweloperów.

Analityk Biznesowo – Systemowy, Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10, Śródmieście, Warszawa