Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Europ Assistance Polska

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowa i systemowa zgłoszonych usprawnień i wymagań oraz ich weryfikacja

  • Projektowanie funkcjonalności w systemach informatycznych w porozumieniu ze zgłaszającym

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla programistów

  • Weryfikacja zgodności stworzonych funkcjonalności z wymaganiami klienta wewnętrznego

  • Koordynacja testów przed wdrożeniem zmian na środowiska produkcyjne

  • Zarządzanie komunikacją pomiędzy wnioskodawcą a programistą i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości dotyczących zgłoszeń

  • Tworzenie i aktualizacja różnych rodzajów dokumentacji wymaganych w procesie

  • Odpowiedzialność za egzekucję procesu wytwarzania oprogramowania i jego koordynacja zgodnie z założeniami

  • Wsparcie Project Managera w zarządzaniu „backlogiem” programistycznym w porozumieniu z głównymi interesariuszami w biznesie

  • Wstępna analiza incydentów i zgłoszeń dotyczących systemów w zakresie odpowiedzialności

  • Proaktywne wsparcie rozwoju aplikacji biznesowych w portfolio

  • Zapewnienie maksymalnej efektywności rozwiązywania zgłoszeń poprzez bliską współpracę z Project Managerem, programistami oraz administratorami IT

  • Doskonała znajomość procesów biznesowych odbywających się w dostarczanych systemach

  • Transparentność pracy i postępów w systemach ITSM

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość metodyk wspierających zarządzanie usługami IT, wytwarzania oprogramowania oraz analizy systemowej i biznesowej

  • Zrozumienie działania dużych systemów informatycznych wraz z przepływami danych pomiędzy modułami systemu lub systemami

  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej

  • Wysokie kompetencje analityczne z dużą orientacją na biznes

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i priorytetyzacji

  • Znajomość podstawowych pojęć technicznych pozwalającą na swobodną rozmowę z programistami

  • Doświadczenia w pracy w systemach ITSM

  • Umiejętność sprawnego zarządzania procesem oraz jego bieżącego raportowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolność merytorycznego i asertywnego dialogu

  • Duże poczucie odpowiedzialności za swój obszar i chęć ciągłego doskonalenia swojego środowiska pracy

Mile widziane

  • Podstawy dowolnego języka programowania

  • Wykształcenie techniczne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • project manager
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy i brak niezdrowej rywalizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego - poprzez udział w projektach firmowych - lokalnych i międzynarodowych oraz poszerzanie swoich kompetencji

  • Szkolenia rozwojowe i językowe

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o atrakcyjną premię

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na firmowe produkty)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Europ Assistance Polska powstała w 1996 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, lidera rynku usług assistance na świecie. Niesiemy pomoc Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą, w pięciu głównych obszarach: Dom i Rodzina, Samochód, Podróż, Zdrowie, Concierge.

Przewiń do profilu firmy