Oferta pracy

Analityk Biznesowo – Systemowy

Centralny Ośrodek Informatyki

7 00017 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

Mile widziane

  • Enterprise Architect

  • Visual Paradigm

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy do współpracy najlepszych Analityków Biznesowo – Systemowych.

Z nami możesz tworzyć e-usługi, które dotrą do 20 mln Obywateli. Utrzymujemy kluczowe systemy IT państwa, dostarczamy cyfrowe usługi, ułatwiające życie każdemu z nas.

Jeśli masz ambicje podjąć wyzwanie budowy najważniejszych systemów w Państwie takich jak: Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych, Rejestr Dokumentów Paszportowych i Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, mObywatel, Profil Zaufany, już dziś aplikuj do naszego zespołu.

Czekają na Ciebie największe projekty informatyczne realizowane w kraju. Szukamy ludzi otwartych, ambitnych, dla których tworzenie dobrego kodu to pasja, a nie tylko praca.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu analizy w ramach projektów obejmujących tworzenie nowych rozwiązań oraz modernizację i rozwój systemów IT,

  • Analizowanie wymagań i znajdowanie potencjalnych sposobów ich realizacji w tworzonych rozwiązaniach informatycznych,

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (LLD),

  • Projektowanie procesów biznesowo-systemowych w notacji BPMN,

  • Projektowanie przypadków użycia i diagramów sekwencji w notacji UML,

  • Prezentacja zaprojektowanych rozwiązań,

  • Współpraca z programistami i testerami w trakcie implementacji rozwiązania,

  • Zapewnienie transferu wiedzy biznesowej do zespołów wykonawczych,

  • Współpraca z developerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialność za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją,

  • Wsparcie w prowadzeniu szkoleń oraz w testach.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowych),

  • Znajomość notacji UML (diagram klas, aktywności, komponentów, maszyny stanów),

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN,

  • Umiejętność specyfikowania przypadków użycia,

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,

  • Znajomości podstaw architektury systemów informatycznych - bazy danych, szyny danych, protokołów HTTP, SOAP, REST,

  • Znajomości standardów XML Schema/Web Services Description Language,

  • Bardzo dobrego poziomu komunikacji z użytkownikami aplikacji i programistami,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Umiejętności uzgadniania kluczowych kwestii z klientami biznesowymi.

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym,

  • Możliwość pracy w wygodnym biurze blisko Dworca Zachodniego + bezpłatny parking dla pracowników,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Spotkanie online

3

Wynik rekrutacji

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy