Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

ALGOTEQUE SERVICES sp. z o.o.

12 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych klientów Algoteque;

  • Zbieranie, analizowanie, weryfikowanie i opracowywanie wymagań biznesowych i systemowych;

  • Zbieranie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych);

  • Modelowanie danych i przepływ informacji pomiędzy systemami;

  • Udział w procesie RFI/RFP;

  • Ścisła współpraca z klientem, deweloperami, testerami i dostawcami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wyższe studia ekonomiczne lub informatyczne;

  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych i ich integracji;

  • Doświadczenie w mapowaniu i analizie procesów biznesowych;

  • Umiejętność zbierania i analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych;

  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej typu: HLD, LLD, RFI, RFP, instrukcji, itd;

  • Doświadczenie w jednym obszarze branżowym i/lub funkcjonalnym: telekomunikacja, ubezpieczenie, energetyka, CRM, Billing, e-commerce, Supply Chain, MIS, Security;

  • Znajomość notacji i standardów: BPMN, UML;

  • Znajomość narzędzi: Enterprise Architect, Jira, SQL (mile widziane);

  • Znajomość metodyk: Agile, Waterfall;

  • Silne kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w różnych zespołach;

To oferujemy

  • Umowa o pracę / umowa B2B;

  • Duże portfolio projektów na rzecz renomowanych klientów;

  • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju;

  • Możliwość zmiany projektu i profilu zawodowego;

  • Długoterminowa współpraca;

  • Opieka medyczna i karta przedpłacona;

  • Praca zdalna (do 100% w zależności od projektów).

O nas

Algoteque is a Premium IT Engineering Company that helps to create and deliver innovative technologies to Key Customers in Poland, Europe, Asia, Middle-East and North America.

Our Customers: hi-tech, telecom, finance, energy, e-commerce, industry, healthcare.

Some projects examples:

- CO2 Reduction Supporting Application Development

- AI Toolkit Development for Telecom

- Vaccination Register Application Development

- API and MicroServices Development for Insurance

- Tech Lead and Architecture Support in Telecom

- Development of Insurance Policy portal

- Development of eBanking Applications

more: www.algoteque.com