Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

ALGOMINE

85,00125,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Chłodna 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

ALGOMINE

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • Confluence

  • SQL

  • Postman

  • SoapUI

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych.

  • Projektowanie interfejsów i integracji miedzy systemami (SOAP/XML, REST, integracja danych (ETL)).

  • Dokumentowanie pracy (Enterprise Architect, Confluence).

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

  • Współpraca z administratorami baz danych.

  • Wsparcie zarządzania backlogiem projektowym.

  • Realizacja oraz wsparcie testów biznesowych i technicznych.

  • Weryfikacja realizacji wymagań projektowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) / odbiór prac dostawcy.

  • Wsparcie w procesach raportowania (analiza).

  • Wsparcie w procesie instalacji systemu.

  • Analiza błędów i problemów (np. analiza logów, analiza bazy danych).

Nasze wymagania

  • Znajomość poniższych narzędzi i technologii:

  • Język UML

  • Jira

  • Język SQL (baza PostgreSQL)

  • Postman

  • SoapUI

  • Umiejętność poruszania się po bazie danych zarówno w obszarze struktur schematu, jak również w obszarze tabel systemowych.

  • Znajomość narzędzi testowych.

Mile widziane

  • Znajomość działania aplikacji Java i serwera aplikacyjnego Tomcat

  • Znajomość HTML/CSS (projektowanie front-endu aplikacji)

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Znajomość wzorców integracyjnych

  • Znajomość procesów biznesowych w zakresie prowadzenia szkoleń

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • Udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach analitycznych

  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa

  • Elastyczny czas pracy i możliwość 100% pracy zdalnej

  • Spotkania integracyjne oraz niezapomniane imprezy firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne