Oferta pracy

Analityk biznesowo-systemowy

Totalizator Sportowy

Targowa 25

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań IT,

  • Opracowywanie projektów technicznych, standardów i metodyk oraz harmonogramów wdrożeń dla nowych rozwiązań informatycznych, systemów i aplikacji back office, narzędzi administracyjnych,

  • Udział w projektach w roli analityka systemowego, tworzenie nowych platform, modyfikacja funkcji istniejących systemów oraz dobór technologii i narzędzi do projektowanego rozwiązania,

  • Analiza potrzeb biznesowych mających wpływ na rozwój systemów informatycznych (usługi informatyczne, sprzęt, oprogramowanie wytwarzane wewnętrznie oraz dostarczane przez dostawców zewnętrznych),

  • Wsparcie klienta biznesowego w specyfikowaniu wymagań,

  • Analiza rynku pod kątem nowych rozwiązań informatycznych,

  • Opracowywanie wymagań SIWZ,

  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów informatycznych, nadzór merytoryczny nad tworzonymi rozwiązaniami,

  • Tworzenie dokumentacji przedwdrożeniowej i utrzymywanie specyfikacji wymagań na etapie realizacji projektu,

  • Pełnienie roli eksperckiej w ramach wsparcia dla użytkownika (udział w zespołach projektowych),

  • Wsparcie w procesie realizacji testów oraz koordynacji wdrożeń na środowiska testowe i produkcyjne.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności analityczne (umiejętność pozyskiwania wymagań do projektowanych rozwiązań informatycznych, stosowania wzorców projektowych, modelowania UML, BPMN),

  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu i dokumentowaniu uzgodnień,

  • Umiejętność oceny potencjalnych rozwiązań informatycznych dostępnych na rynku z perspektywy kluczowych parametrów technicznych i funkcjonalnych prowadzonego projektu,

  • Znajomość zagadnień RODO,

  • Opracowywania dokumentacji technicznych i wymagań SIWZ,

  • Znajomość oprogramowania Enterprise Architect,

  • Posługiwanie się oprogramowaniem MS Project,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne