Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo-Systemowy

T-MobileO firmie

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • WSDL

  • JSON

Mile widziane

  • Java

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

  • Postman

  • Swagger

  • Scrum

  • Kaban

O projekcie

Jesteśmy zgranym, 9-cio osobowym zespołem, pracującym w modelu Agile. Nasze zadanie to rozwój i utrzymanie systemów billingowych​.

Jako firma telekomunikacyjna świadczymy usługi, takie jak połączenia głosowe, transmisja danych, bezpośrednie przesyłanie wiadomości, a ostatnio także VoD. Stawia to przed nami wymagania, aby rozwiązania w zakresie ponagleń i windykacji były nowoczesne, niezawodne i zawsze gotowe do reagowania na zmiany rynkowe. Nasz zespół łączy te możliwości w taki sposób, aby były one łatwe w zarządzaniu i obsłudze. Naszym celem jest tworzenie i integrowanie rozwiązań typu dunning nowej generacji.

Elastyczność to u nas podstawa – dlatego oferujemy Ci elastyczność miejsca i czasu pracy. Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym. Dla osób spoza Warszawy możliwość pracy zdalnej - przyjazd do biura 1 w miesiącu.

Poza tym możesz u nas liczyć na m.in.: komputer, telefon i ruter z Internetem do pracy i użytku prywatnego oraz benefity, o których przeczytasz poniżej

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z interesariuszami (właścicielami produktów, zespołem deweloperskim, architektami, etc.)
  • Pozyskiwanie wymagań
  • Przełożenie celów i potrzeb biznesowych na wymagania
  • Analiza stanu obecnego i wpływu planowanego przedsięwzięcia
  • Pozyskiwanie wiedzy o interfejsach do systemów zewnętrznych oraz o źródłach i przepływach danych
  • Tworzenie Epics / Use Case / User Stories
  • Tworzenie scenariuszy testowych do wymagań
  • Dokumentowanie rozwiązań
  • Dzielenie się wiedzą i mentoring dla młodszych analityków

Nasze wymagania

  • 4+ lata doświadczenia na stanowisku BA
  • Potwierdzone umiejętności BA (szkolenia, certyfikaty)
  • Umiejętność modelowania procesów i przepływów danych
  • Znajomość diagramów (UML,BMPN,...)
  • Znajomość języków i formatów opisu interfejsów (XML, WSDL, JSON,...)
  • Dobra znajmość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Znajomość Javy
  • Znajomośc baz danych, SQL
  • Znajomość Jira, Confluence
  • Znajomość narzędzie takich jak Postman, Swagger.
  • Znajomość metodologii zwinnych (Scrum, Kanban)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B
  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS
  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą
  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!
  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Spotkaj się z przyszłym liderem/ liderką zespołu :)

3

Witaj w T-Mobile :)

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Analityk Biznesowo-Systemowy, Marynarska 12, Mokotów, Warszawa