Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowo-systemowy

PwCO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • Java

O projekcie

W ramach działu Consulting, nasz zespół rozwiązań informatycznych Data Tools odpowiada za projekty w obszarze IT dla polskich i międzynarodowych klientów.

Jako część globalnej sieci PwC realizujemy projekty IT takie jak: projektowanie, budowa, implementacja i obsługa powdrożeniowa systemów informatycznych, analiza i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej, analiza danych w systemach źródłowych, definiowanie wymagań biznesowych, dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych, wsparcie w testach użytkowników końcowych UAT, tworzenie aplikacji mobilnych.

Dołączając do nas zyskujesz możliwość zastosowania w praktyce wiedzy biznesowej i technicznej, przy wsparciu najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania) dla firm z branży finansowej (bankowość, ubezpieczenia), FMCG, handlowej, przemysłu itp;
  • Aktywny udział w fazie tworzenia aplikacji, tj. zarządzanie procesem zbierania wymagań, prowadzenie spotkań projektowych, prowadzenie analiz biznesowych oraz opracowanie algorytmów na podstawie przygotowanych metodologii, uzgodnienie algorytmów z klientem, współpraca z zespołem programistów w zakresie doprecyzowania wymagań, rozwiązywanie zagadnień dotyczących algorytmów powstałych w trakcie programowania, prowadzenie testów merytorycznych oraz wsparcie klienta w UAT;
  • Uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów - mile widziane kierunki ścisłe (Informatyka, Ekonometria, Matematyka, Fizyka bądź inne pokrewne);
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym z obszarów: analiza wymagań biznesowych i tworzenie specyfikacji projektowych lub analiza systemowa;
  • Umiejętność łączenia wiedzy biznesowej i technicznej;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność budowania algorytmów matematycznych, statystycznych lub programistycznych;
  • Praktyczna znajomość baz danych i języka SQL;
  • Otwartość na różnorodność i chęć podnoszenia własnych kompetencji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) .

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie informatycznej, firmie doradczej lub instytucji finansowej;
  • Budowa i walidacja modeli statystycznych;
  • Umiejętność programowania w języku obiektowym (np. C#, Java);
  • Znajomość technik statystycznych wzbogacona doświadczeniem w korzystaniu z narzędzi statystycznych (np. R, SAS, Python);
  • Znajomość zagadnień biznesowych z zakresu: ryzyko kredytowe, sprawozdawczość finansowa, wdrażanie standardów i norm nadzorczych (np. IFRS17, IFRS9, IRB, GAAP);
  • Znajomość narzędzi wspomagających wizualizację danych (Tableau, QlikView, PowerBI).

To oferujemy

  • Ciekawe i ambitne projekty - brak rutyny i powtarzalności działań;
  • Projekty prowadzone w metodyce zwinnej SCRUM;
  • Atmosferę pracy możliwie najbardziej zbliżoną do start-upu w ramach dużej korporacji;
  • Możliwość realizowania międzynarodowych projektów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń specjalistycznych i jasna ścieżka rozwoju kariery;
  • Bogaty pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe;
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (przy Metrze Politechnika).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • buddy program
  • freedom of treatment

Nasze przykładowe produkty:

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Analityk biznesowo-systemowy, Polna 11, Śródmieście, Warszawa