Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo - Systemowy

Pekao Faktoring Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów biznesowych.
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz systemowych.
  • Sporządzanie dokumentacji analitycznej i projektowej oraz jej aktualizowanie.
  • Modelowanie procesów wraz z jednostkami biznesowymi.
  • Współpraca z dostawcą oprogramowania.
  • Dbałość o integralność i spójność rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Biznesowo-Systemowego.
  • Doświadczenie w rozwoju systemów oraz wdrażaniu nowych funkcjonalności.
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych (BPMN / UML).
  • Samodzielność.
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia spotkań.
  • Otwartość i komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość produktów finansowych, w tym faktoringowych.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość SOAP/REST.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w największej Spółce faktoringowej w Polsce.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (laptop, telefon).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Pekao Faktoring Sp. z o.o.

Pekao Faktoring jest jednym z pionierów faktoringu w Polsce. Prowadzimy działalność od 1998 roku. Świadczymy pełen zakres usług faktoringowych oraz wyspecjalizowane usługi obejmujące obrót i zarządzanie wierzytelnościami.

Analityk Biznesowo - Systemowy, Warszawa