Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

IT Connect Sp. z o.o.

20 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Oracle

  • Postgres

Mile widziane

  • SAS Guide

  • SAS CI MA/RTDM

  • SAS Viya

  • Confluence

  • JIRA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań;

  • Ścisła współpraca z biznesem, product ownerem, analitykami, deweloperami i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację;

  • Modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami;

  • Wsparcie analityczne podczas testów akceptacyjnych (UAT) oraz utrzymaniu środowiska produkcyjnego;

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej;

  • Weryfikacja jakości dostarczanych rozwiązań;

  • Aktywne uczestnictwo w projektach

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą danych, analizą biznesową lub analizą systemową, najlepiej w obszarze BI, IT;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, analityka gospodarcza);

  • Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL;

  • Bardzo dobra znajomość bazy Oracle i Postgres;

  • Uczestnictwo i duże doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów analitycznych z obszaru BI, IT;

  • Doświadczenie w integracji pomiędzy systemami (REST, JSON, XML);

  • Znajomość SAS Guide;

  • Znajomość SAS CI MA/RTDM, SAS Viya, Confluence, JIRA będzie dodatkowym atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Pracę dla firmy z branży telekomunikacyjnej

    • Pracę od zaraz

    • Współpracę długofalową

    • Pracę na podstawie kontraktu B2B

    • Wynagrodzenie w przedziale: 20 000 zł - 22 000 zł na fakturę

    • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

    Przewiń do profilu firmy