Analityk biznesowo systemowy

Devire

130160 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla naszego klienta - firmy zajmującej się fintech-em leasingowym, liderem tego rynku w segmencie on-line, poszukujemy doświadczonego Analityka Systemowo-biznesowo, który będzie brał udział w rozwoju istniejącej platformy, opartej o Azure. Firma na przestrzeni lat wypracowała stabilną pozycję na rynku, a z ich usług korzysta 70 tysięcy klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz z programistami, testerami i administratorami systemów.

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie integracji i utrzymywania interfejsów.

  • Zarządzanie backlogiem i długoterminowe planowanie roadmapy inicjatyw IT.

  • Zbieranie, synteza i opis wymagań.

  • Analiza wymagań pod kątem wykonalności.

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych.

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej.

  • Weryfikacja zgodności rozwiązań IT z wymaganiami i założeniami biznesowymi.

  • Udział w przygotowaniu planu testów oraz weryfikacja scenariuszy testowych przed wykonaniem testów.

  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań.

  • Wsparcie Servicedesk w analizie skomplikowanych incydentów.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego (doświadczenie zawodowe w zakresie: zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowania założeń i ograniczeń systemowych).

  • Znajomość notacji UML.

  • Znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect.

  • Znajomość SQL (znajomość na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie analizy danych).

  • Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story lub Use Case.

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i dobra organizacja pracy.

  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne.

  • Nice to have:

  • Znajomość usług chmury Azure.

  • Znajomość notacji BPMN.

  • Znajomość zagadnień z zakresu leasingu, finansów i księgowości.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem JIRA.

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie 130 - 160zł/h netto + vat, B2B

  • Praca zdalna

  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy