Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo/Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący, światowy dostawca rozwiązań organizacyjno-informatycznych usprawniających i wzbogacających procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta – rozwiązań klasy CRM na platformie Aptean Pivotal CRM. Posiadamy unikalną specjalizację i kompetencje we wdrożeniach systemów klasy CRM zdobytą podczas projektów w ponad 100 dużych i średnich instytucjach oraz przedsiębiorstwach w Polsce

    (sektor bankowy)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PP/17/ABS12

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia w projektach w sektorze bankowym,
    • doświadczenia w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych,
    • znajomości relacyjnych baz danych, notacji UML i BPMN,
    • umiejętności projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX,
    • doświadczenia w integracji systemów informatycznych,
    • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość zagadnień windykacyjnych,
    • komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,
    • dobrej znajomość języka angielskiego,
    • znajomości metodyk projektowych/wdrożeniowych (np. Pince2, Agile)
    • wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub pokrewnego.

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w projektach wdrożenia systemów w obszarach sprzedaży, marketingu, obsługi klienta dla banków.

    • analiza wymagań funkcjonalnych i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
    • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),
    • realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń,
    • współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania.

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych, prestiżowych projektach dla wiodących klientów,
    • profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
    • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
    • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • konkurencyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule e-maila klikając przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883."