Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo - Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Analiza biznesowa - zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
    • Prowadzenie warsztatów z klientami
    • Analiza systemowa- systemów rozwijanych in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych
    • Tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BPMN)
    • Ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysoko rozwinięte umiejętności społeczne i komunikacyjne
    • Min. 3-4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Mile widziana bardzo dobra, techniczna znajomość Salesforce lub innych systemów CRM
    • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
    • Umiejętność definiowania user stories
    • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
    • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych w Scrumie
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
    • Mile widziana znajomość UML lub BPMN

    Oferujemy:

    • Współpracę B2B

    • elastyczne godziny wykonywania obowiązków, możliwość 100% pracy zdalnej
    • Wsparcie w rozwoju

    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

    • z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

    • wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

    • blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

    • karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego