Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo/Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący, światowy dostawca rozwiązań organizacyjno-informatycznych usprawniających i wzbogacających procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta – tworzonych na platformie amerykańskiego partnera firmy Aptean. Zrealizowaliśmy blisko 100 znaczących projektów dla renomowanych instytucji finansowych i spółek giełdowych, projektów które przyniosły naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe. Do naszych rozwiązań wprowadzamy elementy sztucznej inteligencji w ramach współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w kraju.

    Zapraszamy do współpracy osoby, dla których ważne są budowa kompetencji i referencje z realizowanych projektów w dużych organizacjach, nastawionych na przygotowanie innowacyjnych, wydajnych procesów dla swoich Klientów.

    Ze względu na intensywny rozwój oraz prowadzone projekty badawczo-rozwojowe, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
    (sektor bankowy)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w projektach wdrożenia systemów w obszarach sprzedaży, marketingu, obsługi klienta dla banków.

    • analiza wymagań funkcjonalnych i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
    • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),
    • realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń,
    • współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,
    • planowanie i koordynacja zmian w systemach.

    Oczekujemy

    • min. 3 lata doświadczenia w projektach w sektorze bankowym,
    • doświadczenia w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych,
    • umiejętności projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX,
    • doświadczenia w integracji systemów informatycznych,
    • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość zagadnień windykacyjnych,
    • komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,
    • dobrej znajomość języka angielskiego,
    • wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub pokrewnego.

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych, prestiżowych projektach dla wiodących klientów,
    • profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
    • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
    • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • konkurencyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule e-maila klikając przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy przez Pivotal Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-301), przy ul. Jagiellońskiej 82, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem(-am) poinformowany(-a) o warunkach przetwarzania danych osobowych przez Pivotal Polska sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.”

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pivotal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-301), przy ul. Jagiellońskiej 82 (dalej zwana „Administratorem”). Może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: [email protected] lub telefonując pod numer: 22 814 77 12.

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczania danych wyłącznie objętych tym przepisem) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych osobowych).

    Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom Administratora, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia w procesie rekrutacji na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych.

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

    Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

    Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.