Analityk Biznesowo-Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    ANALITYKA BIZNESOWO - SYSTEMOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu zbierania, definiowania i analizy ich wymagań pod kątem funkcjonalnym oraz biznesowym
    • tworzenie dokumentów analizy funkcjonalnej i biznesowej
    • przygotowanie projektów aplikacji w formie podstawowych diagramów UML, modeli procesów biznesowych, modeli danych, projektów ekranów
    • bliska współpraca z zespołem deweloperskim i QA w zakresie planowania i dopracowywania zadań

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobre umiejętności analityczne
    • bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań
    • znajomość Enterprise Architect i notacji UML, BPMN
    • znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i modelowania systemów informatycznych

    MILE WIDZIANE:

    • doświadczenie w projektach związanych ze wspomaganiem sprzedaży
    • znajomość zwinnych metod wytwarzania oprogramowania

     DLACZEGO COMP:

    • oferujemy swobodną atmosferę pracy w kompetentnym zespole
    • zapewniamy rozwój kwalifikacji m. in. poprzez udział w szkoleniach
    • udostępniamy atrakcyjny pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania CV
    za pomocą przycisku:

    Administratorem danych jest Comp S.A., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 38 00, e-mail: [email protected] Dane są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 s.1) oraz krajowych przepisów o ochronie danych osobowych.

    Informujemy, że ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wykonaniem zgody. Jednocześnie w chwili wysyłania swojej aplikacji, wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w CV zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji.

    Dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na w/w stanowisko.
    Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania, usunięcia lub przeniesienia danych.
    Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania danych.

    Prosimy o dodanie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko prezentowane w ofercie w celu rekrutacji prowadzonej przez firmę Comp S.A.