Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo-Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)

    Zadania:

    • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
    • Analiza i modelowanie procesów biznesowych
    • Dokumentowanie analiz zgodnie z przyjętymi standardami i metodykami
    • Przygotowanie specyfikacji funkcjonalnych oraz projektów technicznych systemów IT
    • Współpraca z Project Managerem, zespołami biznesowymi oraz IT
    • Przygotowanie elementów specyfikacji biznesowej i technicznej dla funkcjonalności przewidywanych do wdrożenia
    • Koordynacja prac pomiędzy stroną biznesową a IT

    Wymagania:

    • Doświadczenie analityczne - modelowanie wymagań oraz systemów
    • Doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz biznesowych i systemowych
    • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
    • Zaawansowana znajomość Pakietu MS Office
    • Doświadczenie na stanowisku analityka systemowego i/lub biznesowego w projektach IT min. 3 lat
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Zaawansowana znajomość narzędzi pakietu Office
    • Znajomość notacji UML, BPMN
    • Zaawansowana znajomość zagadnień modelowania procesów biznesowych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.