Oferta pracy

Analityk Biznesowo - Systemowy

Open Finance S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Open Finance S.A.

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, analizowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych,

  • przygotowywanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i innej dokumentacji projektowej,

  • koordynowanie terminowego dostarczania wymagań w całym cyklu trwania projektu,

  • uczestnictwo w testach akceptacyjnych,

  • współpracę z biznesem oraz wspieranie testerów i developerów w procesie rozwoju oprogramowania,

  • reinżynierię procesów biznesowo-systemowych,

  • planowanie i dokumentowanie w porozumieniu z Project Managerem kolejnych wydań aplikacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • cechuje Cię analityczne i logicznie myślenie,

  • jesteś dociekliwy i unikasz niepotwierdzonych założeń,

  • umiesz przyjąć cudzy punkt widzenia, zachowując jednocześnie zdrową asertywność,

  • potrafisz stworzyć pełen obraz analizowanej dziedziny, efektywnie łącząc ze sobą informacje pozyskiwane z różnych źródeł,

  • projektujesz rozwiązania tak, aby przede wszystkim spełniały cele biznesowe,

  • potrafisz dokumentować efekty swojej pracy w sposób spójny, kompletny i klarowny.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu modelowania struktur danych, zarządzania projektami, bezpieczeństwo IT,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia analizy strategicznej zgodnie z BABOK® 3.0.,

  • doświadczenie w zakresie UX/UI,

  • znajomość SQL, UML oraz BPMN,

  • znajomość branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w Centrali Firmy na umowie B2B lub o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • nowoczesny stack technologiczny (Jira, Confluence) oraz otwartość na wdrażanie nowych narzędzi,

  • realny wpływ na kształt firmy i realizowanych projektów we współpracy z ciekawymi i doświadczonymi osobami, wśród których będziesz rozwijać swoje umiejętności,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach prowadzonych dla największej firmy pośrednictwa finansowego w Polsce,

  • dofinansowanie do: ubezpieczenia zdrowotnego i MultiSport oraz atrakcyjną ofertę: ubezpieczenia grupowego, nauki języka obcego.

Uwaga! Uległ zmianie adres Administratora Danych Osobowych z: Open Finance S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa na: Open Finance S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Młynarskiej 48, 01-171 Warszawa.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy