Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowo-systemowy

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Craftware Sp. z o.o.

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
  • prowadzenie warsztatów z interesariuszami
  • rozwijanie i/lub wdrażanie systemów in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych
  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)
  • ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B2)
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
  • znajomość UML lub BPMN
  • umiejętność pisania user stories
  • doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych oraz pracy w zwinnych metodykach
  • wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach integracyjnych
  • doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • pracę zdalną lub z biura (Warszawa, Łódz). Ty wybierasz!
  • ciekawe, międzynarodowe projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • różne formy współpracy (B2B lub UOP)
  • indywidualnie dobraną ścieżkę rozwoju wspieraną przez szkolenia i certyfikacje finansowane przez Craftware (jesteśmy partnerem IIBA).
  • dostęp do materiałów merytorycznych (dobrze wyposażona biblioteka, repozytorium materiałów merytorycznych on-line)
  • wsparcie mentora
  • przełożonych, którzy wysłuchają i pomogą się rozwinąć. Jesteśmy tu dla Ciebie!
  • benefity (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczny czas pracy, zniżki na produkty firmowe i usługi, spotkania integracyjne, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników)
  • świetną atmosferę pracy
  • swobodny dress code

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wsparcie zewnętrznego psychologa

Analityk biznesowo-systemowy, Wołoska 22, Mokotów, Warszawa