Oferta pracy

Craftware Sp. z o.o.

Analityk Biznesowo - Systemowy

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
logo Salesforce logo Salesforce

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Wrocław

Czym się będziesz zajmował:

  • Analizą biznesową - zbieraniem i analizą wymagań biznesowych oraz opracowywaniem rekomendacji wykonalności
  • Prowadzeniem warsztatów z klientami
  • Analizą systemową- systemów rozwijanych in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych
  • Tworzeniem dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)
  • Ścisłą współpracą z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości UML lub BPMN
  • Umiejętności pisania user stories
  • Doświadczenia w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielności, dojrzałości biznesowej, umiejętności organizowania własnej pracy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Biblioteczki
    Biblioteczka do twojej dyspozycji
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Strefa chillout
    Strefa chillout
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Wtorki
    Owocowe wtorki
  • Ikona Angielski
    Lekcje angielskiego
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22, 02-675 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.”

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
  • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
  • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biura blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
  • Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
  • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, telefon służbowy lub dofinansowanie prywatnego, zwrot kosztów zdanych certyfikatów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22, 02-675 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne