Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy

IntecaO firmie

  • Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych

  • analiza i modelowanie procesów biznesowych w BPMN 2.0

  • udział w opracowywaniu studium wykonalności i business case

  • opracowywanie specyfikacji systemów z wykorzystaniem UML i narzędzi CASE

  • wsparcie procesu akceptacji i odbioru rozwiązania

  • wsparcie zespołu programistycznego w procesie budowy, testów i wdrażania rozwiązania

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • znajomość technik modelowania UML i BPMN

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom

  • minimum roczne doświadczenie w budowaniu relacji z klientem

  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • dobrą znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość narzędzi CASE (np. Sparx Enterprise Architect)

  • znajomość systemów klasy BPM

  • znajomość koncepcji z zakresu integracji systemów (SOA, API, WebServices, REST)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w biurze w centrum Wrocławia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w silnym zespole inżynierskim

  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz duże możliwości rozwoju w obszarze zainteresowań

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Opieka medyczna Luxmed oraz Kartę Multisport Benefit

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Inteca

Firma Inteca posiada doświadczenie w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT.

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy