Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Urtica Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołów biznesowych w mapowaniu procesów biznesowych na wymagania projektowe (w tym IT),

  • wsparcie zespołów projektowych w rozmowach/ustaleniach z interesariuszami projektu,

  • zarządzanie portfelem (backlogiem) wymagań biznesowych,

  • opracowywanie, aktualizowanie dokumentacji analitycznej,

  • aktywny udział w optymalizacji procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (analityk biznesowy lub systemowy),

  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność wyciągania wniosków bazując na działających procesach, procedurach, występujących problemach,

  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych (metodyk zarządzania projektami),

  • podstawowa znajomość SQL (mile widziana na poziomie średniozaawansowanym)

  • znajomość standardowych metodyk modelowania (np. UML, BPMN),

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność,

Mile widziane

  • znajomość DPD/GDP (Dobra Praktyka Dystrybucyjna/Good Distribution Practice)

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem na rynku dystrybucji leków;

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole doświadczonych specjalistów;

  • koszyk benefitów, m.in.: karty sportowe, zajęcia z trenerem biegowym, spotkania integracyjne, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Przewiń do profilu firmy