Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo-Systemowy (z językiem ang.)

Britenet Sp. z o.o.O firmie

13 500–21 800
netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Projekt realizowany jest we współpracy z naszym kluczowym klientem - globalną firmą technologiczną w branży płatniczej. Ich misją jest łączenie i zasilanie inkluzywnej, cyfrowej gospodarki, która przynosi korzyści wszystkim i wszędzie, czyniąc transakcje bezpiecznymi, prostymi, inteligentnymi i dostępnymi. Korzystając z bezpiecznych danych i sieci, partnerstw i pasji, innowacje i rozwiązania pomagają osobom fizycznym, instytucjom finansowym, rządom i firmom wykorzystać ich największy potencjał.

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i uzgadnianie wymagań z właścicielami biznesowymi oraz Dostawcami
  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań
  • Współpraca z programistami, testerami w zakresie rozwoju aplikacji oraz dbania o ich jakość
  • Współpraca z Dostawcami podczas wdrożenia
  • Nadzór nad dostarczaniem funkcjonalności
  • Odbiór funkcjonalności, w tym wykonywanie testów
  • Tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT w obszarze analizy biznesowej
  • Znajomość UML i BPMN
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na język IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość obszaru testowania aplikacji
  • Znajomość SQL oraz technologii webowych i podstaw programowania umożliwiająca współpracę z programistami i testerami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze kart płatniczych lub bankowości

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 1000 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Analityk Biznesowo-Systemowy (z językiem ang.), małopolskie