Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w celu rekrutacyjnym przez LoVo Software z siedzibą w Warszawie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń ze znajomością JavaScript

LOVO SOFTWARE sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST API

Twój zakres obowiązków

  • Konfigurowanie i optymalizowanie platformy w celu dostosowania do wymagań klienta

  • Współpraca z zespołem deweloperów nad rozbudową i optymalizacją platformy

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • Prowadzenie szkoleń z funkcjonalności platformy dla kluczowych użytkowników

  • Zapewnianie wsparcia powdrożeniowego platformy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie wdrożeń

  • Znajomość HTML, Javascript

  • Znajomość protokołów REST

  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację prowadzonych projektów

  • Zrozumienie potrzeb użytkowników/Klientów i umiejętności zbierania wymagań

Mile widziane

  • Znajomość teoretyczną lub praktyczną Bonita, Camunda lub innych narzędzi do zarządzania procesami

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień UX/UI

To oferujemy

  • Pasjonującą pracę na pograniczu informatyki i biznesu

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Dużą samodzielność i niezależność w wykonywanych zadaniach

  • Niekorporacyjną kulturę pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników

  • Pracę w elastycznym wymiarze czasu

  • Prywatną opiekę medyczną w LUX MED

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza aplikacji kandydatów

2

Rozmowa

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Rozmowa II

5

Decyzja rekrutacyjna

FlowDog (LoVo Software Sp. z o.o.) to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z wielu sektorów.

Główne obszary działalności FlowDog to: optymalizacja procesów biznesowych, tworzenie oprogramowania, jego rozwój i utrzymanie oraz silne wsparcie kompetencyjne.

Po dołączeniu do FlowDog będziesz pracować nad rozwojem nowoczesnych usług technologicznych, Jednocześnie będziesz mieć okazję poznać procesy biznesowe z różnych branż, aby następnie móc je samodzielnie zaprojektować. Z nami będziesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu!

Nie musisz być ekspertem – wszystkiego Cię nauczymy! Najważniejsza jest pasja do nowych technologii!

Przewiń do profilu firmy