Analityk biznesowy /Analityk biznesowo-systemowy (finanse, telco i inne)

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

110,00–150,00
netto (+ VAT) / godz.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • SQL

Mile widziane

  • UML

  • BPMN

  • PL/SQL

  • Oracle

  • Sezam

System operacyjny

O projekcie

Oferujemy kilka różnych wakatów dla Analityków Biznesowych i biznesowo-systemowych:

- branża finansowa - Fintech, bankowość i pokrewne

- branża ubezpieczeń - analiza biznesowa i danych

Twój zakres obowiązków

  • Poglądowo (* opis doszczegóławiamy w zależności od projektu):
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i/lub systemowych, w tym konsultowanie dokumentacji wymagań
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązania na podstawie pozyskanych wymagań za porozumieniem z dostawcami rozwiązań, właścicielami produktów/systemów lub z architektem IT
  • Budowa, mapowanie, tworzenie i reorganizacja procesów biznesowych
  • Uczestnictwo/wsparcie testów

Nasze wymagania

  • Min.3-4lata doświadczenia projektowego w roli Analityka biznesowo-systemowego/Biznesowego lub zbliżonej
  • Umiejętność zbierania i analizy wymagań Klienta - warunek konieczny
  • Znajomość BPMN i/lub UML oraz narzędzia do modelowania typu Visio czy EA- mile widziana (większość projektów)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum/Agile)
  • Znajomość sql
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku projektowy

  • W zależności od projektu/Klienta wybrane:
  • Doświadczenie w branży finansowej (Fintech, banki, firmy ubezpieczeniowe)
  • Doświadczenie z MS Dynamics CRM
  • Znajomość i doświadczenie związane z integracją systemów poprzez API
  • Znajomość systemów dedykowanych dla ubezpieczeń
  • oraz:
  • Szybka dostępność do projektu
  • Otwartość na pracę w modelu hybrydowym (Warszawa)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, realizującej duże i ambitne projekty
  • Ciekawe i rozbudowane portfolio Klientów (finanse, telekomunikacja, media i inne)
  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe (w zależności od doświadczenia oraz budżetów Klientów), stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę oraz możliwości zmiany projektów
  • Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa online z przedstawicielem HR

2

Rozmowa online z Klientem

Nexio Management Sp. z o.o.

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze przedstawicielstwa zlokalizowane są we Wrocławiu, Lublinie, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.

W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Analityk biznesowy /Analityk biznesowo-systemowy (finanse, telco i inne), podlaskie