Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy - Analityk Danych w Dziale Kontrolingu

ACCROWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz;

  • przetwarzanie i analiza zbiorów danych, budowanie raportów;

  • rozwój i wdrażanie nowych narzędzi wspomagających;

  • rozbudowa modelu finansowego opartego o MS Access o nowe funkcjonalności, modyfikacja dotychczasowych funkcji, przygotowanie nowych kwerend na potrzeby raportowania;

  • przygotowanie raportów miesięcznych oraz kwartalnych;

  • przygotowanie raportów ad hoc na podstawie otrzymanych danych;

  • automatyzacja lub uproszczenie procesu wgrywania nowych danych do modelu za pomocą VBA / modyfikacja istniejącego kodu;

  • wsparcie techniczne działu kontrolingu, rozwiązywanie problemów, proponowanie nowych rozwiązań

  • wsparcie w automatyzacji codziennych działań poprzez wykorzystanie; zaawansowanych funkcji pakietu MS Office

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu informatyka, rachunkowość, finanse lub pokrewne o kompetencjach analityka biznesowego

  • doświadczenie we współpracy z działem kontrolingu – konieczne;

  • zaawansowana znajomość MS EXCEL (tabele przestawne, zaawansowane funkcje), ACCESS, VBA

  • (czytanie i edycja kodu), praktyczna znajomość języka SQL oraz Power Query;

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego – konieczne;

  • dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • praktyczna znajomość języka angielskiego;

  • doświadczenie w pracy z Power BI i znajomość DAX - mile widziane;

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B - wedle preferencji;

  • pracę od pon – pt w godzinach 8.00 – 16.00;

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie miesięczne);

  • bon wakacyjny 1000 zł netto (wypłacany corocznie w okresie urlopowym), premie urodzinowe, premie świąteczne

  • prywatna opieka medyczna

  • stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • profesjonalny sprzęt służbowy;

O nas

AccroWell Sp. z o.o. - jesteśmy prestiżowym, prężnie rozwijającym się partnerem finansowo-księgowym oraz kontrolingowym w Polsce. Koronnym obszarem naszej działalności jest księgowość spółek kapitałowych (szczególnie akcyjnych i spółek z o.o.) – pracujemy dla MŚP. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy ekspertów o uzupełniających się kompetencjach z zakresu księgowości, prawa, podatków czy IT. Nasi specjaliści kompleksowo dbają o prawidłowe i terminowe wywiązywanie się ze zmiennych i skomplikowanych obowiązków nałożonych przez przepisy obowiązującego prawa. Oferujemy wsparcie merytoryczne z zakresu rachunkowości, ale także gwarancję innowacji w prowadzeniu ksiąg. Udostępniamy naszym Klientom wielomodułowy system ERP, wdrażamy m.in. elektroniczny obieg dokumentów, OCR, digitalizację dokumentów finansowych.