Analityk biznesowy/Analityk IT/ Wdrażania systemów w Departamencie Informatyki

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemów klasy ERP
  • rozwój narzędzi Business intelligence
  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach
  • współpraca z producentami systemów
  • sporządzanie analiz biznesowych
  • rysowanie i modelowanie procesów
  • praca w środowisku wielooddziałowym/wielofirmowym
  • szukanie nowych rozwiązań wspomagających pracę użytkowników

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku konsultanta lub analityka biznesowego
  • doświadczenie we wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwoju systemów klasy ERP
  • znajomość rozwiązań typu Business Intelligence
  • umiejętność zbierania, analizowania i zarządzania wymaganiami
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność w rozwiązywaniu problemów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość baz danych (MS SQL, Oracle) i języków SQL, PL/SQL, C#, T-SQL będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z dziedziny finanse i księgowość, produkcja, sprzedaż, gospodarka magazynowa, kadry i płace
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów: Prince 2, PMBok, Agile PM, Scrum
  • udokumentowane doświadczenie poprzez certyfikaty

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jeśli interesujesz się systemami informatycznymi wykorzystywanymi w codziennej pracy, nowymi technologiami i wszystkim co dotyczy szeroko rozumianych zagadnień z zakresu IT to może Ciebie szukamy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej z pasją i zaangażowaniem, która nie boi się wyzwań. Osoby, która będzie partnerem dla naszych użytkowników, zadba o rozwój istniejących systemów, będzie uczestniczyć w różnorodnych projektach. Jeśli zatem takie zagadnienia jak analiza biznesowa, budowanie koncepcji i poszukiwanie rozwiązań, analiza procesów biznesowych czy prowadzenie projektów są Ci dobrze znane i chcesz dołączyć do świetnego i zgranego zespołu złóż swoje cv.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Aktualne oferty pracodawcy
CENUS

Analityk biznesowy/Analityk IT/ Wdrażania systemów w Departamencie Informatyki, Toruń