Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy / Analityk Systemowy

UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNYO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych
  • Specyfikacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Przygotowywanie oraz opiniowanie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Nadzorowanie procesu wytwórczego zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami
  • Identyfikacja zagadnień wymagających rozstrzygnięcia
  • Bliska współpraca z właścicielami biznesowymi, dostawcami projektów informatycznych oraz kierownikami projektów i architektami
  • Wsparcie analityczne dla nowych inicjatyw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowo-systemowej dla systemów informatycznych
  • Znajomość notacji BPMN oraz UML
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenie się wiedzą
  • Komunikatywność
  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów

To oferujemy

  • Udział w dużych, nowoczesnych projektach informatycznych
  • Wdrożenie w procesie adaptacyjnym
  • Możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Wykorzystanie własnych kompetencji w praktyce
  • Rozwój poprzez ambitne zadania oraz współpracę z ekspertami dziedzinowymi
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Formę zatrudnienia: B2B / UOP

O nas

Ubezpieczeniowy Funduszu Gwarancyjny zajmuje się wypłatą odszkodowań niewinnym ofiarom wypadków - spowodowanych przez nieubezpieczonych właścicieli pojazdów oraz nieubezpieczonych rolników. Każda z tych grup ma obowiązek posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, popularnie zwane OC. UFG wypłaca również odszkodowania osobom poszkodowanym, w przypadku gdy sprawca wypadku drogowego uciekł z miejsca zdarzenia i jest nieznany.

W Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym nie tylko nieustanie dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, ale również podejmujemy się realizacji zadań wykraczających poza obszar naszej podstawowej działalności. W odpowiedzi na zmieniającą się rzeczywistość, stale digitalizujemy usługi i zwiększamy zakres ochrony świadczonej obywatelom. W ostatnich latach podjęliśmy realizację kolejnych inicjatyw:

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, którego celem funkcjonowania jest zapewnienie ochrony oraz możliwie jak najszybszej wypłaty środków podróżnym, w przypadku niewypłacalności organizatora turystyki lub przedsiębiorcy ułatwiającego nabywanie powiązanych usług turystycznych.

Deweloperski Fundusz Gwarancyjny, którego celem jest ochrona nabywców nowych mieszkań w przypadku upadku firmy deweloperskiej lub banku oraz organicznie ryzyka utraty środków finansowych.

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w realizacji projektów IT, które chcą zainwestować we własny rozwój oraz wnieść swój wkład w budowę innowacyjnych rozwiązań i usług dostarczanych przez UFG.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Analityk Biznesowy / Analityk Systemowy, Warszawa