Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy ( Analiza IT - Produkcja )

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branzy automotive, poszukujemy kandydata, gotowego podjąć nowe wyzwania na stanowisku:

    PWR/03.2019/AB-P

    Zakres obowiązków:

    • Usprawnienie i kontrola procesów biznesowych w zakresie planowania produkcji
    • Odpowiedzialność za wsparcie użytkowników końcowych - na drugiej i trzeciej linii wsparcia
    • Efektywne zarządzanie zgłaszanymi problemami, rozwiązywanie oraz eskalacja ticketów do odpowiedniej linii, aby zostały one rozwiązane w możliwie jak najkrótszym czasie
    • Bycie wsparciem, mentorem dla innych członków zespołu, dzielenie się wiedzą
    • Opracowywanie i monitorowanie programów szkoleniowych dla wszystkich podległych pracowników
    • Zapewnienie terminowej eskalacji zarządzania zgłaszanymi ticket’ami na profesjonalnym, biznesowym poziomie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników
    • Wykonywanie przeglądów istniejących aplikacji zgodnie z wymaganiami, analizowanie i dokumentowanie awarii programów i aktualizowanie dokumentacji

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na danym stanowisku lub pokrewnym
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Szeroko rozwiniętej znajomości konfiguracji komputera, systemu Microsoft Windows oraz pakietu Microsoft Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego ze względu międzynarodowy charakter projektów
    • Znajomość systemu ERP i narzędzi SQL

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w międzynarodwej firmie produkcyjenj ( greenfield )
    • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.