Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy (Bankowość)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    With over 1800 Engineers, Sii is the top IT & engineering services provider in Poland. We support our clients in consulting, software development, infrastructure management, integration and maintenance of systems, as well as industrial engineering i.e. automatics, robotics and mechanics. We work with passion for the best companies!
    Analityk Biznesowy (bankowość)
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Gromadzenie, analiza i specyfikacja wymagań użytkowników biznesowych w zakresie rozwoju systemów informacyjnych w instytucji finansowej
    • Tworzenie i zarządzanie biznesowymi modelami procesów
    • Wsparcie w procesie projektowania i weryfikacji biznesowej tworzonych rozwiązań

    WYMAGANIA:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy w projektach IT w bankowości
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej w projektach budowy systemów informacyjnych ( obszar Skarbu, hurtownia, raporting, mis, sprawozdawczość obowiązkowa, systemy wsparcia operacyjnego )
    • Wiedza z zakresu ogólnych procesów bankowych (znajomość przynajmniej jednego z obszarów: bankowość inwestycyjna, produkty skarbowe, kontroling, finanse, ryzyko, bankowość detaliczna, bankowość korporacyjna)
    • Mile widziana znajomość systemów z obszaru Skarbu ( Kondor+, Murex, Calypso, systemy autodealingowe)
    • Umiejętność analizy wymagań oraz przekładania założeń biznesowych na rozwiązania techniczne
    • Umiejętność planowania procesu testowania aplikacji informatycznych
    • Praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architect
    • Mile widziana znajomość narzędzia ETL Informatica Power Center
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

    rekrutacja@pl.sii.eu

    wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843217" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843217" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843217"