Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy / Biznesowo - Systemowy

ITIS Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Microsoft .NET

Mile widziane

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych

  • Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych, współpraca z architektem, wsparcie programistów, wsparcie w testowaniu gotowego rozwiązania

  • Prowadzenie warsztatów projektowych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenia kierunkowego (informatyczne systemy zarządzania lub pokrewne)

  • Znajomości narzędzi projektowych oraz notacji UML i BPMN

  • Znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą

  • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ITIS Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i za granicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Cenimy

Doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia

Znajomości branży ubezpieczeniowej

Umiejętność pracy z systemami w technologiach Microsoft .NET

Znajomość relacyjnych baz danych