Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy - Branża IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jesteśmy wrocławskim softwarehousem.
    Tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla największych instytucji finansowych.
    Każdy z nas ma realny wpływ na projekty budowane dla klientów.
    Jesteśmy liderem we wdrożeniach systemów Front-End w TOP 10 firm leasingowych w Polsce.

    Rozwijamy się - dlatego zapraszamy Cię serdecznie do naszego zespołu.

    KOGO SZUKAMY

    • Doświadczonego Analityka, który potrafi wziąć odpowiedzialność za warstwę merytoryczną projektu
    • Osoby, która rozumie, że tworzenie specyfikacji nie jest celem, a jedynie środkiem do jego osiągnięcia
    • Osoby, która potrafi przekazać pozyskaną wiedzę i jednocześnie wykorzystać doświadczenie i wsparcie Zespołu w wypracowaniu optymalnego rozwiązania dla Klienta
    • Analityka, który jest zainteresowany poszerzaniem swoich kompetencji oraz poznawaniem dziedziny biznesowej naszych Klientów
    • Osoby wychodzącej z inicjatywą w zakresie współpracy z Klientem oraz działań wewnątrz naszej firmy

    CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE

    • Minimum dwóch lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zdolności analitycznych, kreatywności i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Dobrych umiejętności interpersonalnych
    • Umiejętności prowadzenia efektywnych spotkań z Klientem
    • Mile widziane doświadczenie w pracy po stronie dostawcy oprogramowania lub wykształcenie w zakresie budowy oprogramowania

    CO OFERUJEMY

    • Rozwój zawodowy w środowisku wiodących technologii oraz bliską współpracę z Klientem
    • Realną możliwość wpływu na to co robimy i jak działamy
    • Zaangażowanych współpracowników, cenionych za znajomość branży
    • Pozycję zaufanego partnera wśród Klientów – otwartych na nasze rekomendacje i usprawnienia
    • Godziny pracy dopasowane do Twojego rytmu dnia
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    KILKA SŁÓW OD NASZYCH LUDZI

    • Jest to, co ważne: praca z pasjonatami i dzielenie się wiedzą
    • Każdy pomysł jest wysłuchany i dyskutowany w zespole
    • Trudne i ciekawe zadania – nie jest nudno
    • Zaufanie szefów – są z nami szczerzy, nie ma podziałów
    • Fajna atmosfera, brak nadęcia i spychologii
    • Dobre warunki pracy: sprzęt, dyski ssd, nowe licencje od ręki
    • Kompetentne i decyzyjne osoby po stronie klienta
    • Nie ma „chłopców do bicia” – za zadania odpowiada cały zespół
    • Firma z ogromnym potencjałem, w której właściciele są po prostu ludźmi
    • Gdy potrzebuję - mogę pracować z domu
    • Mam możliwość stosowania nowych technologii do nowych problemów