Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowy / CRM

E100 International Trade Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Jira

  • CRM

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań projektowych z różnych kanałów i koordynacja działań z klientami
  • Opracowanie analizy biznesowej: wymagania, zakres projektu, opis realizacji technicznej
  • Prezentowanie analiz i rekomendacji klientom
  • Identyfikacja obszarów problemowych i optymalizacja produktów
  • Uczestnictwo w testach akceptacyjnych oprogramowania
  • Udział w opracowywaniu materiałów pomocniczych dla użytkowników
  • Realizacja szkoleń dla kluczowych klientów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość systemu CRM Creatio
  • Znajomość od strony praktycznej języka modelowania UML oraz notacji BPMN
  • Znajomość Jira, SQL, Postman
  • Umiejętność modelowania wymagań i procesów biznesowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne/ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Szybkie, kreatywne i logiczne myślenie
  • Mile widziana znajomość GIT

  • Znajomość SQL i API

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Udział w ciekawych zadaniach i projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Analityk biznesowy / CRM, kujawsko-pomorskie