Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

VIPERPRINT SP. Z O. O.

9 10018 200 brutto / mies.

Tadeusza Rejtana 33a

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

O projekcie

Cześć tu VIPERPRINT!

Jesteśmy największą i najstarszą drukarnią internetową w Polsce.

Istniejemy od 2002 roku. Działamy na rynku polskim jak i zagranicznym.

Mamy dla Ciebie pracę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Biznesowy.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowa i systemowa aplikacji we współpracy z biznesem i dostawcą zewnętrznym.

  • Zbieranie i walidowanie wymagań biznesowych.

  • Umiejętność tworzenia modeli danych.

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji analitycznej i technicznej.

  • Tworzenie procesów w oparciu o analizę ryzyka i praktyki rynkowe.

  • Udział w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branży e-commerce.

  • Aktywny udział w fazie tworzenia aplikacji.

  • Wsparcie w optymalizacji procesów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wyższe wykształcenie – preferowane kierunki: ekonomia, informatyka.

  • Znajomość notacji BPMN i UML.

  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów.

  • Umiejętność łączenia wiedzy biznesowej i technicznej.

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia.

  • Asertywność i umiejętność efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia (Umowa o pracę, B2B).

  • Praca w modelu hybrydowym.

  • Długofalową współpracę w przyjaznej atmosferze - środowisko niekorporacyjne.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, system poleceń pracowniczych, zniżka na produkty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Test + rozmowa

3

Decyzja

Viperprint sp. z o. o. to jedna z największych drukarni internetowych w Polsce.

Viperprint to coś więcej niż tylko firma – to duży zespół zgranych ludzi, których łączy pasja tworzenia pięknych i użytecznych rzeczy. Viperprint daje nam możliwość współdziałania na wielu płaszczyznach. Pomimo różnych osobowości potrafimy ze sobą współdziałać, by osiągnąć nasze cele biznesowe.

Przewiń do profilu firmy