Analityk Biznesowy DATA

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do nowopowstałego Chapteru Data Governance, w ramach Tribe DATA, poszukujemy Analityków Binesowych. Jeżeli szukasz samodzielnych, rozwojowych zadań, cenisz rozwój osobisty i współpracę z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu! W zakresie Twoich zadań będzie:

- przygotowywanie wymagań biznesowych związanych z rozwojem i utrzymaniem hurtowni danych EDW w zakresie jednego z poniższych obszarów:

• obszar produktów bankowości detalicznej,

• obszar produktów bankowości korporacyjnej,

• obszar produktów inwestycyjnych,

• obszar Finansów i Ryzyka;

- analiza procesów biznesowych związanych z przepływem danych do zasilania EDW;

- analiza danych w systemach źródłowych;

- przygotowywanie dokumentacji dotyczącej EDW;

- proponowanie zmian w modelu hurtowni;

- prototypowanie danych.

Nasze wymagania

- dobra znajomość produktów bankowych z wybranego obszaru;

- umiejętność analizy procesów biznesowych;

- umiejętność myślenia procesowego i analitycznego;

- umiejętność przygotowania dokumentacji dotyczącej modelowania procesów;

- wiedza z zakresu analizy danych oraz znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową;

- duża samodzielność w pracy;

- otwartość na zmiany;

- dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

- doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego w banku;

- wiedza zakresu obsługi/budowy bankowych systemów informatycznych;

- praktyczna znajomość EA i SQL.

To oferujemy

- pracę w metodologii Agile;

- realny wpływ na rozwój hurtowni danych EDW;

- praktyczne zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania danymi i Data Governance;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

- możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje