Analityk Biznesowy (Digital)

E.ON Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

O projekcie:

Nowy model rynku zmieni w 2024 roku sposób przekazywania danych, co docelowo ma ułatwić ✔zmianę sprzedawcy, ✔zdigitalizować procesy, ✔ułatwić rozliczenia, ✔uspójnić standardy rynkowe i ✔umożliwić rozwój nowych funkcjonalności dla klientów. Będzie on realizowany w oparciu o najnowsze technologie,🚀 dostarczane przez liderów na rynku aplikacji.

W związku z tym, do strategicznego projektu CSIRE (Centralny System Informacji Rynku Energii) zmieniającego logikę rynku energetycznego w Polsce poszukujemy Analityka Biznesowego do obszaru Digital.

📃 Zadania, które na Ciebie czekają:

◼ analizowanie zmian mających wpływ na obszar digital (strona www, aplikacje Mój E.ON, przejmijlicznik.eon.pl, oraz inne)

◼ definiowanie funkcjonalności niezbędnych do realizacji zmieniających się procesów w/w obszarze

◼ tworzenie wymagań do systemów IT, we współpracy z biznesem, IT i ekspertami procesowymi

Nasze wymagania

◼ masz wykształcenie wyższe i co najmniej 3 letnie doświadczenie w analizie wymagań w obszarze digital

◼ lubisz i potrafisz analizować wymagania biznesowe

◼ dobrze poruszasz się w świecie digitalowym

◼ masz doświadczenie w automatyzacji procesów, optymalizacji, tworzeniu rozwiązań self service dla klienta masowego

◼ dobrze czujesz się we współpracy z różnymi obszarami w organizacji i sprawnie poruszasz się w zespole projektowym

◼ chcesz rozwijać się w świecie analiz i łączyć świat biznesu i technologii

◼ umiesz mówić i tłumaczyć bazując na analizach danych, jesteś ciekawy/a jak dane przekładają się na biznes

◼ fascynuje Cię i śledzisz świat nowych technologii i trendy rynkowe oraz ich wpływ na transformację biznesu

To oferujemy

  • współpracę na czas trwania projektu (do sierpnia 2024)

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

spotkanie online

3

dezycja

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Przewiń do profilu firmy