Analityk biznesowy

Fingoweb

10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • UML

O projekcie

W Fingoweb budujemy wiele ciekawych, dedykowanych, skalowalnych aplikacji internetowych dla klientów z Polski i zza granicy. Zaangażujemy Cię w nasze nowe projekty.

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań biznesowych oraz systemowych na potrzeby realizowanych projektów,

  • wspieranie klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji na każdym etapie rozwoju produktu,

  • identyfikacja oraz zbieranie potrzeb, wymagań i celów użytkowników, poprzez przeprowadzanie spotkań z interesariuszami biznesowymi,

  • przygotowanie i weryfikacja przypadków użycia,

  • współpraca z zespołem m.in. kierownikiem projektu, architektem systemowym, testerami oraz programistami, przy tworzeniu wymagań funkcjonalnych,

  • tworzenie czytelnej dokumentacji na podstawie zebranych informacji.

Nasze wymagania

  • min. 1,5 roczne doświadczenie w roli analityka w projektach informatycznych,

  • umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne,

  • umiejętności stanowczej negocjacji z klientami zakresu prac,

  • znajomość języka polskiego i angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientem i tworzenie dokumentacji,

  • kreatywność i chęć tworzenia aplikacji internetowych od podstaw dla różnych branż.

  • podstawowa znajomość programowania,

  • podstawowa znajomość zagadnień UX,

  • podstawowa znajomość UML-a

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • 20 - 26 dni płatnego urlopu,

  • wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie,

  • cyklicznie szkolenia wewnętrzne,

  • lekcje języka angielskiego,

  • dostęp do programu MultiSport,

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu (preferujemy B2B, jednak bierzemy pod uwagę inne formy zatrudnienia),

  • pracę w biurze w Krakowie, hybrydową lub w 100% zdalną - decyzja należy do Ciebie,

  • imprezy integracyjne i atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,

  • elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • regularna gra w siatkówkę

  • turnieje szachowe

  • Program Multisport

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa w formie wideokonferencji

3

Decyzja o współpracy

Fingoweb

Jesteśmy krakowskim 35-cio osobowym software housem i pomagamy przedsiębiorstwom z Polski oraz zagranicy wyróżnić się w sieci na tle konkurencji, budując dedykowane rozwiązania technologiczne sprzyjające rozwojowi marki.

Przewiń do profilu firmy