Analityk Biznesowy ds. Fraudów

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 65

Warszawa

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.
Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie do Departamentu Zarządzania Danymi
poszukujemy osoby na stanowisko:
ANALITYK BIZNESOWY DS. FRAUDÓW
(REKRUTACJA PROWADZONA ONLINE)
Umowa o pracę (pełen etat)

Zadania:

  • projektowanie rozwiązań informatycznych wspierających obszary identyfikacji fraudów i przeciwdziałania praniu pieniędzy,
  • opracowywanie algorytmów predykcyjnych z obszaru wykrywania fraudów,
  • stała analiza wyników przetwarzań dużych zbiorów danych,
  • identyfikacja anomalii w danych,
  • analiza jakości danych,
  • stały kontakt z zewnętrznymi dostawcami i odbiorcami danych,
  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami IT,
  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnych, odpowiedzialność za spójność dokumentacji systemowej,
  • wsparcie w procesach testowania oraz odbioru oprogramowania.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze przeciwdziałania fraudom lub praniu pieniędzy,
  • znajomości regulacji i procesów AML oraz ich praktycznej implementacji w sektorze finansowym,
  • znajomości zagadnień dot. fraudów na rachunkach bankowych (kradzież tożsamości, oszustwa internetowe, wykorzystywanie otwartej bankowości),
  • doświadczenia we współpracy w obszarach technicznych z architektami, programistami, testerami,
  • samodzielności i odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań,
  • otwartości na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w analizie jakości danych,
  • znajomość narzędzia IBM SPSS Modeler,
  • doświadczenie w pracy w sektorze finansowym.

Dlaczego warto pracować w KIR?

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozwój zawodowy,
  • dostęp do najnowszych technologi IT,
  • system premiowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • akcje CSR,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • wsparcie dla inicjatyw pracowników,
  • parking rowerowy,
  • owoce,
  • imprezy sportowe,
  • kuchnia,
  • miejsca pracy indywidualnej,
  • pokoje pracy grupowej,
  • ciekawe i innowacyjne projekty,
  • dobra atmosfera,
  • dostęp do biblioteki firmowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy