Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy ds. Planowania

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Burakowska 14

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie oraz rozwój efektywnych procesów i analiz w obszarze planowania, zamawiania i zarządzania zapasem
  • Analiza i rekomendacja działań doskonalących w ramach odpowiedzialności za swój obszar
  • Inicjowanie tworzenia nowych narzędzi/raportów/analiz, wspierających podejmowanie decyzji biznesowych
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach systemów planistycznych;
  • Wdrażanie nowych procesów planistycznych, związanych ze zmianami organizacyjnymi w strukturze sprzedaży lub w przepływie towarów
  • Zapewnianie wiedzy eksperckiej w ramach odpowiedzialności za swój obszar
  • Współpraca z pozostałymi działami w obrębie analityki i przepływu danych, zapewniając realizację rozwiązań planistycznych;
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych na poziomie organizacji

Nasze wymagania

  • Lubisz tworzyć nowe i usprawniać dotychczasowe rozwiązania
  • Skutecznie analizujesz i interpretujesz duże ilości danych
  • Interesuje Cię obszar nowoczesnego Łańcucha Dostaw
  • Ciekawią Cię wyzwania i chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Posiadasz wykształcenie wyższe i doświadczenie 2-3 lat w pracy w obszarze Planowania lub Analityki Łańcucha Dostaw
  • Sprawnie posługujesz się programem Excel
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane

  • Znajomość systemu Blue Yonder, JDA
  • Znajomość Excel, VBA, SQL, Power BI

To oferujemy

  • Pracę w modelu hybrydowym w nowoczesnym biurowcu FOREST przy ul. Burakowskiej (obok Arkadii)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów Worksmile, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w naszych sklepach
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy
  • Dostęp do szkoleń on-line i stacjonarnych
  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na projekty, w których jesteś
  • Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • pożyczka na pierwsze mieszkanie
  • dofinansowanie do termomodernizacji
  • platforma do nauki języków
  • dostęp do kursów i szkoleń
  • programy rozwojowe

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Analityk Biznesowy ds. Planowania, Burakowska 14, Wola, Warszawa