Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy ds. Sieci Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy
    w Departamencie Optymalizacji Sieci Sprzedaży w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: pracuj/DSO

    Zadania:

    • Przygotowywanie, analiza i badanie danych dotyczących sieci sprzedaży i klientów (w tym opracowywanie materiałów informacyjnych np. materiałów zarządczych przedstawiającym wnioski z przeprowadzonych analiz)
    • Tworzenie zapytań i praca na bazach danych
    • Udział w projektach związanych z optymalizacją i poprawą efektywności sieci sprzedaży
    • Przygotowywanie analiz ad-hoc związanych z zagadnieniami dotyczącymi sieci sprzedaży
    • Budowa i utrzymanie modeli analitycznych (w tym nadzór nad efektywnym wykorzystaniem modeli analitycznych), w szczególności: modeli predykcyjnych dotyczących zmian w sieci sprzedaży
    • Wdrażanie narzędzi rozwijających środowisko analityczne
    • Współpraca ze specjalistami biznesowymi, analitykami z innych jednostek Banku (w zakresie pozyskiwania i analizy danych) oraz pracownikami sieci sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki ścisłe
    • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w tym doświadczenie w przetwarzaniu danych oraz doświadczenie w pracy z bazami danych i analizie danych biznesowych
    • Wysokie zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Bardzo dobra znajomość języka SQL, SAS/4GL lub R
    • Znajomość narzędzi do manipulacji, eksploracji i wizualizacji danych np. Tableau, SAP Lumira, Power BI
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Orientacja na cel biznesowy - samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych
    • Umiejętność komunikacji z zespołami biznesowymi, analitycznymi i technicznymi
    • Dodatkowe atuty: znajomość zagadnień związanych z analizą danych geo-przestrzennych, orientacja w rozwiązaniach opartych na chmurze (MS Azure).

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi obszaru bankowości detalicznej
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom