Analityk Biznesowy ds. Systemu Informacji Zarządczej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
    W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

    Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

    Miejsce pracy:
    Wrocław

    Forma zatrudnienia: umowa na czas określony – czas projektu ok. 2 lat

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • Utrzymanie i komunikacja strategii zarządzania informacją w organizacji
    • Koordynowanie rozwoju procedur związanych z zarządzaniem jakością danych
    • Prowadzenie analiz zmierzających do określenia wymagań i efektywnych procesów biznesowych w obszarze zarządzania informacją
    • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie tworzenia słownika pojęć biznesowych, reguł i wskaźników jakości danych
    • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT
    • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych
    • Doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
    • Analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej
    • Wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomość tematyki  Data Governance i Data Management
    • Doświadczenie w pracy  na stanowisku z rodziny analizy danych / BI / analityków biznesowych / stanowisk biznesowych powiązanych z eksploracją danych
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność odnajdywania się w pracach zarówno typowo technicznych jak i biznesowych
    • Otwartości na zmiany i umiejętności pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw
    • Zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych
    • Umiejętności świadomego korzystania (czytania i tworzenia dokumentacji) z notacji UML i BPMN
    • Asertywności i umiejętności efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT
    • Budowania relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania
    • Aktywności w dzieleniu się wiedzą z resztą zespołu
    • Doświadczenia w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall jak i Agile

    Dodatkowo mile widziane:

    • Doświadczenie w projektach dla branży finansowej
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji analitycznej w narzędziu Enterprise Architect
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i motywujące premie,
    • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji,
    • Dobrze wyposażoną kuchnie, w której można rozpocząć dzień pracy od aromatycznej kawy,
    • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
    • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach
    • Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy).

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą aplikacji on-line.

    Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
    EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.