Oferta pracy

Analityk biznesowy (Dział Logistyki)

Dr.Max Polska

  • Krzemieniecka 60a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza rentowności– do poziomu produktu

  • analiza rentowności operacji magazynowych

  • analiza kosztów wysyłek

  • analizy wspierające dział (zamówienia, udział dostawcy, analiza rentowności produktów, analiza innych kosztów)

  • analiza kosztów operatora logistycznego

  • analiza i kontrola kosztów infrastruktury magazynu

  • zadania analityczne związane z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • b. dobra znajomość MS Excel, mile widziane PowerBI

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość zagadnień i procesów z zakresu logistyki

  • znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem.

  • mile widziane jest 3 - 5 lat doświadczenia w analizach kosztów magazynowania i efektywności pracy w magazynie

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży

  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej – w zależności od ustaleń i potrzeb

  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami